Apie mus

NAUJOS EROS PRADŽIA 

 

Ikoniškas Italijos motociklų prekės ženklas „SWM” grįžta į rinką, ir pratęsia "Husqvarna" gerai žinomų modelių, tokių kaip TE 125, TE 310, TE 510, TE630 gamybą.

Naujos kartos enduro ir supermoto „SWM” modeliai, kurie yra gaminami buvusioje „Husqvarna” gamykloje Lombardijoje, šiaurės Italijoje, yra kilę iš „Husqvarna” modelių. 

Itališkas dizainas, susijungęs su išbandytu ir patikrintu motociklų veikimo principu paverčia „SWM”

modelius vertais pagarbos.

SWM” gamintojas, siūlo įvairius modelius skirtus važiuoti keliais arba bekele.  

Klasikinio dizaino modeliai gaminami naudojant laiko patikrintą patikimą senesės kartos Honda variklį suporuotą su naujomis technologijomis kaip elektroninis degimo valdymas ir kuro įpurškimas.

Mažo variklio tūrio klasikiniai motociklai gaminami naudojant skysčiu aušinamą variklį kaip ir mažuose enduro bei supermoto modeliuose.

 

TRUPUTIS ISTORIJOS

 

Įmonę „SWM“ Milane (Italija) 1971 metais įkūrė du motociklininkai, bekelės entuziastai. Pradžioje buvo gaminami trys modeliai: su 50 cm3, 100 cm3 ir 125 cm3 darbinio tūrio „Sachs“ varikliais. Šiems motociklams gerai sekėsi bekelės varžybose. Jie laimėjo Italijos motokrosą 125 cm3 klasėje ir gavo bronzos medalį Europos enduro varžybose 125 cm3 klasėje. Įmonė išplėtė savo motociklų asortimentą ir gamino juos iki 1984-ųjų.

 

PAGAMINTA ITALIJOJE

 

Dabar "SWM" gamyklai vadovauja žymus inžinierius Ampelio Macchi, anksčiau dirbęs su Cagiva, Aprilia ir Husqvarna. Anksčiau ši gamykla priklausė „Husqvarnai“. Prieš parduodant „Husqvarną“ kompanijai „KTM“, gamykloje buvo atliktas kapitalinis remontas o renovacijos procesą prižiūrėjo „BMW“.

Šiuo metu Lombardijoje esanti gamykla visiškai priklauso įmonei „SWM“.